Katarzyna Rutkowska Fotografia – Fotograf Gdańsk

Fotograf Gdańsk

Witajcie! Mam na imię Kasia i jestem fotografem z Gdańska. Od kilku lat zajmuję się fotografią rodzinną. To co robię wynika z mojej wielkiej pasji do fotografowania ludzi i jest odzwierciedleniem mojej duszy. Moje początki skupiały się tylko na fotografowaniu dzieci, noworodków i rodzin. To cudowne móc tworzyć wielkie pamiątki rodzinne, które będą wypełniały rodzinne albumy przez wiele pokoleń. Od niedawna fascynuję się dodatkowo fotografią portretową, która chyba najbardziej skradła moje serce.

Jest to niezwykły zawód, który sprawia, że cały czas otaczani jesteśmy wyjątkowymi, fantastycznymi ludźmi, z którymi zawierane są nowe relacje, pozostawiające wiele ciepła w sercu. Dzięki temu, każda sesja jest niezwykła, wyjątkowa i niepowtarzalna. Do każdej sesji podchodzę z wielkim zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół. Zdjęcia finalne, pakowane w specjalnie zaprojektowane pudełka mają stanowić wyjątkowy i cenny prezent. Mają wzbudzać w Was wiele dobrych i wzruszających emocji!

Jak pracuję

Do każdej sesji podchodzę indywidualnie. Zależy mi na dobrej jakości zdjęć, więc rozważam sposób wykonania zdjęć, dobór tła, rekwizytów i ewentualnie ubioru. Przywiązuję wagę do tego, aby zdjęcia były odpowiednio skomponowane i wykadrowane.

Zdjęcia wykonuję profesjonalnym sprzętem marki NIKON.

W celu dobrego przygotowania się do profesji fotografa ukończyłam kursy w Akademii Fotografii Dziecięcej i dalej doskonalę się w tym zakresie.

Zachęcam do przeglądania mojej galerii oraz zamieszczania opinii, gdyż będą one cenną wskazówką do doskonalenia mojego warsztatu pracy. Przede wszystkim zapraszam do uwieczniania swoich pociech na zdjęciach wykonanych przeze mnie.

Sesje zdjęciowe wykonuję na terenie Trójmiasta: Gdańsk, Sopot, Gdynia

Fotografia rodzinna, Fotografia ciążowa, Fotografia noworodkowa, Fotografia kobieca, Fotografia okolicznościowa

Idź do Foto Bloga