Rodzinna sesja zdjęciowa

Domowa sesja zdjęciowa

Czy domowa sesja zdjęciowa może być dobrym pomysłem? Oczywiście. Jest wiele pozytywnych aspektów, które przemawiają właśnie za taką sesją. Dziś chciałam Wam wspomnieć o kilku, najbardziej istotnych.

1. Sesja domowa jest świetną alternatywą na niesprzyjającą pogodę. Nie musimy martwić się, że za oknem jest zimno, szaro, ponuro. W mieszkaniu możemy wykonać równie ciekawą sesję.

2. Sesja z wykorzystaniem łóżka w sypialni może okazać się świetną alternatywą dla dzieci bardzo żywiołowych, nadpobudliwych. To właśnie na łóżku dzieci czują się swobodnie, radośnie i są naturalne.

3. Aby sceneria łóżkowa dobrze się prezentowała wystarczy przygotować białą pościel lub mieć w zanadrzu jasne narzuty na łóżko.

4. Przy tego typu sesjach stylizacja ubraniowa nie jest skomplikowana. Wystarczą dzinsy i jasny (np. biały) top/podkoszulek.

5. Pomiędzy zdjęciami dzieci mogą spożytkować swoją energię wszelkimi wygłupami na łóżku.

Domowa sesja zdjęciowa Pani Kasi odbyła się ostatecznie właśnie w takich warunkach. Niestety ze względu na obowiązujące obostrzenia zmuszeni byliśmy przełożyć ją prawie o rok czasu. Pierwotnie sesja ta miała się odbyć w wynajętym studio fotograficznym. Ostatecznie skończyło się na kadrach z wykorzystaniem łózka w domowym klimacie. I w przypadku tej sesji był to strzał w dziesiątkę. Widząc niespożytą energię tych trzech pociech łóżko było wielkim wybawieniem. Zaczęło się od szaleństw, podskoków, fikołków…. Kiedy chwilowo emocje opadły można było wykonać kilka ujęć. Potrzeba było kilka takich przerywników w postaci zabawy i wszystko się ostatecznie świetnie udało 😉

Zapraszam do obejrzenia krótkiej fotogalerii z domowej sesji zdjęciowej P. Kasi z rodziną.

Domowa sesja zdjęciowa - zdjęcie w fotelu

Domowa sesja zdjęciowa - zdjęcie na kanapie

Domowa sesja zdjęciowa - zdjęcie rodzinne

Domowa sesja zdjęciowa - zabawa

Domowa sesja zdjęciowa - zdjęcie przy oknie

Domowa sesja zdjęciowa - zdjęcie taty z synem

Domowa sesja zdjęciowa - zdjęcie mamy z dziećmi

Domowa sesja zdjęciowa - zdjęcie braci

Domowa sesja zdjęciowa - bracia

Domowa sesja zdjęciowa - zdjęcie taty z dziećmi

Domowa sesja zdjęciowa

Jeśli spodobały Ci się moje zdjęcia to zapraszam do kontaktu. Kliknij tutaj.