Oryginalny pomysł na prezent

Poszukujesz „oryginalnego prezentu” dla swojej mamy, siostry, przyjaciółki, żony itp……..ale ciągle masz problem co wybrać? Ile razy ten „wyjątkowy prezent” spędzał Ci sen z powiek? Bo przecież chcesz obdarować swoją bliską osobę czymś wyjątkowym, oryginalnym, wartościowym. Przeszukujesz godzinami wyszukiwarkę Google w odnalezieniu odpowiedzi ale nadal nie znalazłaś/eś ciekawego pomysłu?

Dziś chciałam Wam przedstawić oryginalny pomysł na prezent i podpowiedzieć na jaką okazję może zostać podarowany:). Jest nim Bon Podarunkowy / Voucher na sesję zdjęciową. To Wy zakupując bon decydujecie na jaką kwotę i jaką ilość zdjęć zawierać będzie dana sesja.
Bony podarunkowe są przygotowywane w formie pięknych, ręcznie wykonywanych zaproszeń, które już same w sobie są eleganckie i idealne do wręczenia na prezent.

Tak więc, jeśli masz problem dla kogo i z jakiej okazji możesz podarować zaproszenie na sesję fotograficzną, to ja Ci w tym ułatwię i podpowiem, na jakie okazje można wręczyć go swoim bliskim 😉

1. Pomysł na 40 urodziny (Voucher na sesję kobiecą (portretową, wizerunkową, zmysłową))

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się sesje zdjęciowe z okazji obchodzonych 40-tych urodzin. Panie w tym wieku bardzo chętnie same zgłaszają się na kobiecą sesję zdjęciową, twierdząc, że to ich przełomowy moment w życiu i że warto zachować jeszcze młodą urodę na zdjęciach. Panie w tym wieku są świadome swojej kobiecości, są oswojone ze swoim ciałem, kompleksami. Są odważne i zdecydowane. Kobieca sesja zdjęciowa nie musi kojarzyć się z nagością, z odsłanianem całego ciała w bieliźnie. Kwestia rodzaju zdjęć jest już ustalana indywidualnie z fotografem.
– Może to być swobodna sesja portretowa w domowym zaciszu,
– w plenerze,
– może być też zrealizowana sesja wizerunkowa, portretowa
– no i dla tych bardziej odważnych i chętnych – zmysłowa, sensualna itp. 😉

Ale czy tylko na 40-te urodziny? Oczywiście, że nie! Może to być każdy wiek, 20, 30, 40, a nawet 50 czy 60 lat. Na każde urodziny, które w danym roku obchodzi Wasza najbliższa osoba.

oryginalny pomysł na prezent - sesja kobieca
oryginalny pomysł na prezent - sesja kobieca

2. Wyjątkowy prezent dla Twojej żony (Voucher na sesję kobiecą (portretową, wizerunkową, zmysłową))

Pewnie nie raz słyszałeś od swojej żony, że „ jestem nieatrakcyjna”, „ źle wyglądam”, „ ciagle mam te niepotrzebne kilogramy” itp. Kobieta pragnie być cały czas obdarowywana komplementami, chce poczuć się piękna, chce podnosić swoją wartość. Często też spogląda na zdjęcia zrobione być może tylko telefonem komórkowym podczas Waszego rodzinnego spaceru i widzi siebie, taką jaką nie chciałaby oglądać a winą jest często nieodpowiedni moment, kadr. Pokaż swojej żonie, że jest dla Ciebie ważna, że jest atrakcyjną kobietą! Zafunduj jej ten wyjątkowy prezent i zaproś ją na profesjonalną sesję zdjęciową z wizażem!

Na kobiecej sesji zdjęciowej, Twoja żona poczuje się BOSKO! Dlaczego? Bo będzie wizażystka, która ją pięknie umaluje. W trakcie sesji jej włosy również dostaną nowe życie, nowy look! Już samo to sprawi, że poczuje się atrakcyjna i piękna! A zdjęcia ją tylko utwierdzą w przekonaniu!
Voucher na kobiecą sesję zdjęciową dla Twojej żony to idealny prezent dla niej na urodziny, na gwiazdkę, na Walentynki czy na Dzień Kobiet!!!

oryginalny pomysł na prezent - sesja kobieca

3. Niezapomnianie 18 urodziny (Voucher na sesję portretową, kobiecą, reportaż z imprezy)

Twoja Przyjaciółka, koleżanka, siostra, córka itp. kończą magiczne 18-lat i wkraczają w dorosłość?
Zastanawiasz się co będzie odpowiednim prezentem na urodziny? Z pewnością każda młoda nastolatka wkraczająca w dorosłe życie będzie zachwycona prezentem, jakim jest wyjątkowa sesja fotograficzna. To przełomowa chwila dla młodej dziewczyny, a sesja portretowa będzie strzałem w dziesiątkę. To Ty decydujesz na jaka kwotę chcesz zakupić voucher. Ilość zdjęć jest zależna od kwoty jaką przeznaczysz na voucher.
A może razem z przyjaciółmi wybieracie się na magiczną imprezę z okazji 18-tki? To też świetna okazja by w ramach prezentu zaprosić fotografa, który wykonana piękny fotoreportaż z tej imprezy. Wykonacie sobie wspólne zdjęcia a takie wspomnienia na długo pozostaną w Waszych albumach!

oryginalny pomysł na prezent - sesja portretowa
oryginalny pomysł na prezent - sesja portretowa

4. Pomysł na prezent z okazji Chrztu Św. (Voucher na sesję rodzinną, dziecięcą, reportaż z chrztu)

Wybierasz się na chrzciny i nie wiesz co podarować maleństwu w prezencie?
Sesja zdjęciowa – choć początkowo wydaje się, że jest to prezent dla rodziców, po wielu latach jednak jest cudowną pamiątką dla dziecka.
Możesz w porozumieniu z rodzicami dziecka ustalić czy na uroczystość chrztu świętego mają już umówionego fotografa czy nie. Jeśli nie, możesz właśnie zaproponować, że w ramach prezentu zapewnisz fotografa na ceremonię i że otrzymają piękną pamiątkę w formie zdjęć i być może albumu ( w zależności od wybranego pakietu). Jeśli kwota wydaje się zbyt duża jak na prezent od jednej osoby, zawsze można zrobić wspólny prezent od wielu osób.

* Innym przykładem może być wręczenie vouchera na rodzinną sesję zdjęciową, którą rodzice wraz z dzieckiem muszą zrealizować w określonym przez fotografa czasie ( do 6 lub 12 mc). Wtedy mają piękną rodzinną pamiątkę z dzieckiem 😉

oryginalny pomysł na prezent - reportaż z chrztu
oryginalny pomysł na prezent - reportaż z chrztu

5. Pomysł na prezent pod choinkę (Voucher na sesję rodzinną, kobiecą, dziecięcą)

To częsty problem, co podarować najbliższym na święta. Rodzinna sesja zdjęciowa dla siostry, brata, syna, córki itp. lub być może kobieca sesja zdjęciowa dla Twojej żony. To częsty prezent podarowywany na święta bliskiej osobie. Rodzinne sesje zdjęciowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i zawsze to jest trafiony prezent kiedy rodzina sama nie jest wstanie zapewnić sobie takiej sesji, lub być może w ferworze nadmiaru obowiązków domowych nie mieli czasu pomyśleć nawet o takim przedsięwzięciu. Voucher na sesję zdjęciową podarowywany pod choinkę najbliższym jest specjalnie przygotowywany w świątecznym wydaniu 🙂

oryginalny pomysł na prezent - sesja rodzinna
oryginalny pomysł na prezent - sesja rodzinna

6. Pomysł na prezent z okazji narodzin maleństwa (Voucher na sesję ciążową, noworodkową, rodzinną lifestylową, niemowlęcą)

Bardzo często jest to prezent – voucher na noworodkową sesję zdjęciową kupowany przez tatusiów dla swojej żony. Zapewne tata w czasie ciąży wiele razy słyszał od swojej żony, że marzy o takiej sesji, że chciałaby zachować te pierwsze chwile bycia z maleństwem na swoich fotografiach. Wtedy jeszcze gdy żona jest w ciąży podarowywuje jej taki właśnie voucher na sesję zdjęciową. Może ona skorzystać jeszcze z sesji łączonej ( ciążowa i noworodkowa).
Voucher na sesję ciążową, noworodkową to również częsty prezent podarowywany młodym przyszłym rodzicom przez „Dziadków”. Tak, gdy na świecie ma pojawić się maleństwo, babcia i dziadek są równie zafascynowani jak młodzi rodzice. To babcia najczęściej w ramach prezentu postanawia obdarować młodych rodziców zaproszeniem na sesję zdjęciową, by najukochańsza/-y wnusia lub wnusio miało piękne zdjęcia, które trafią również do albumu rodzinnego babci 😉
Pamiętaj, że o sesji noworodkowej warto pomyśleć jak maluszek jest jeszcze w brzuszku i warto taki prezent podarować go jeszcze przed narodzinami maleństwa! Sesje noworodkowe wykonywane są najczęściej do 14 dnia życia, dlatego młodzi rodzice muszą wcześniej uzgodnić z fotografem szczegóły i miejsce sesji.

oryginalny pomysł na prezent - sesja ciążowa
oryginalny pomysł na prezent - sesja ciążowa

7. Wieczór panieński (Voucher na sesję z przyjaciółkami podczas wieczoru, voucher na kobiecą sesję zdjęciową dla przyszłej Panny Młodej, voucher na poślubną sesję zdjęciową)

Szykuje się szampańska impreza? Balony, limuzyna a może wypad do zupełnie innego miasta, szampan, plaża itp.? Szykujecie niezapomniany wieczór dla swojej przyjaciółki i dbacie o każdy szczegół by było wystrzałowo, z pomysłem i radośnie? W tym przypadku warto uwiecznić te chwile i zaprosić na Wasz wieczór profesjonalnego fotografa. To z pewnością będzie niezapomniana przygoda!

– Na wieczorze pańskim możesz podarować również przyszłej Pannie Młodej zaproszenie na zmysłową sesję kobiecą lub poślubną sesję zdjęciową( być może ze względu na dodatkowe koszty lub z innych powodów takiej sesji nie zaplanowała)

oryginalny pomysł na prezent - wieczora panieński
oryginalny pomysł na prezent - wieczora panieński
oryginalny pomysł na prezent - sesja poślubna

8. Pomysł na rocznicę związku (Voucher na sesję dla pary, voucher na narzeczeńską sesję zdjęciową, voucher na kobiecą sesję zdjęciową dla Twojej wybranki, żony)

To jest Wasza pierwsza rocznica związku albo i ślubu? A może nawet kolejna – nie ma znaczenia która. Liczycie się Wy! Jeśli jesteście ze sobą od lat, to nie zapominacie o celebrowaniu Waszej rocznicy. Z pewnością jest wino, świece, romantyczna kolacja. Zazwyczaj obdarowywujecie siebie jakimiś drobnymi upominkami. A zapewne, spędza Wam sen z powiek, co podarować? Wtedy możecie sami podarować sobie wspólny prezent i umówić się na romantyczną sesję zdjęciową dla pary w plenerze lub bardziej intymną w mieszkaniu/apartamencie.

oryginalny pomysł na prezent - sesja dla pary
oryginalny pomysł na prezent - sesja narzeczeńska

9. Pomysł na Walentynki lub Dzień Kobiet (Voucher na sesję kobiecą sesję zdjęciową, voucher na romantyczną sesję dla pary w plenerze lub w apartamencie)

Zarówno na pierwszą jak i drugą okazję możesz podarować swojej ukochanej partnerce zaproszenie na kobiecą sesję zdjęciową. W przypadku Walentynek, może to być również Wasza wspólna sesja, dla pary. Podaruj ten niepowtarzalny prezent swojej kobiecie. Zobaczysz, będzie Ci za to wdzięczna. Poczuje się piękna, dowartościowana i kochana. A chyba o To w tym wszystkim chodzi !!!

oryginalny pomysł na prezent - sesja walentynki / dzień kobiet

10. Komunia Święta (Voucher na portretową sesję komunijną, Voucher na rodzinną sesję zdjęciową, Voucher na fotoreportaż z uroczystego przyjęcia komunijnego połączony z mini sesją rodzinną na miejscu)

Komunia święta Waszego dziecka to bardzo ważne wydarzenie w życiu całej rodziny. Dopinacie wszystko na ostatni guzik, dbacie o każdy szczegół, dbacie by wszystko pieknie wyglądało. To wydarzenie, które bez fotografa ani rusz! To przecież wyjątkowy dzień w życiu Waszego dziecka! To tego dnia wygląda olśniewająco i uroczyście. Trzeba pamietać, aby zachować te chwile na fotografiach!!

oryginalny pomysł na prezent - sesja komunijna
oryginalny pomysł na prezent - sesja komunijna
oryginalny pomysł na prezent - sesja komunijna

 

Kochani, to tylko kilka propozycji na oryginalny pomysł na prezent. Oczywiście, każda inna okazja też jest dobra! Wyżej wymieniłam tylko te najpopularniejsze, które cieszą się największym zainteresowaniem!

Mam nadzieję, że ten poradnik ułatwi Wam wybór wyjątkowego prezentu dla bliskiej Wam osoby!

Jeśli spodobały Ci się moje zdjęcia to zapraszam do kontaktu. Kliknij tutaj.