zdjęcia rodzinne na Starówce w Gdańsku

Rodzinna sesja zdjęciowa w Gdańsku

Rodzinna sesja zdjęciowa w sercu pięknego, malowniczego Miasta Gdańska na pewno będzie przywoływać wiele pięknych i rodzinnych wspomnień.

Miasto Gdańsk, choć nie jest to moje rodzinne miasto, od zawsze wzbudzało we mnie fascynację i chęć poznania go dokładniej. Od zawsze marzyłam by na stałe osiedlić się właśnie w Trójmieście.

Dziś mam to szczęście, że właśnie moje życie od kilkunastu lat związane jest z Miastem Gdańsk. Uwielbiam spacerować uliczkami Starego Miasta Gdańska aw letnie, ciepłe poranki przysiąść sobie w jednym z przy kawiarnianych ogródków, popijając kawę podziwiać uroki malowniczych kamienic, rzeźb i pobliskich wąskich a jakże klimatycznych uliczek.

Dlatego też bardzo chętnie namawiam Was na to, aby Wasza wymarzona sesja rodzinna odbyła się właśnie w tych pięknych zakątkach Gdańska. Stare Miasto daje nam tak wiele możliwości jeśli chodzi o kadry, o swobodę w fotografowaniu. Niewątpliwie do najbardziej popularnych miejsc należy ulica Mariacka, która niezależnie od pory roku wygląda bardzo uroczo. Sesja zdjęciowa jednak nie skupia się tylko na tym miejscu. Ja chętnie zabieram Was na krótki spacer uliczkami w poszukiwaniu cudnych zakątków do zdjęć.

Czy rodzinna sesja zdjęciowa musi odbywać się tylko na plaży, na łące i to późnym popołudniem w okresie letnim? Oczywiście, że nie. Ja bardzo często proponuję właśnie realizację sesji zdjęciowej w tym miejscu. Uwielbiam je i zawsze będzie należało do moich ulubionych.

Jeśli chodzi o Stare Miasto Gdańsk, to tu najczęściej zapraszam Was na zdjęcia z samego rana, gdyż:

  • Z samego rana możemy liczyć na puste uliczki i brak turystów, których nadmiar utrudnia realizację ujęć bez osób trzecich w tle. Możemy do woli spacerować w różnych miejscach i wykorzystać potencjał napotkanych drzwi, ukwieconych schodków prowadzących do galerii, mieszkań.
  • Rano mamy wschodzące słońce, które nadaje zupełnie inny wymiar zdjęciom niż o innych porach dnia
  • Sesja o poranku pozwoli Wam delektować się przy okazji urokami Starego Miasta Gdańska, poczuć zapach świeżo palonej kawy podawanej w przy kawiarnianych ogródkach i wczuć się w klimat tego miejsca

Przyjeżdżasz na wakacje do Trójmiasta i chcesz uwiecznić Wasz rodzinny wypad do Gdańska na fotografiach? Rodzinna sesja zdjęciowa wykonana przez fotografa to świetna pamiątka z okresu wakacyjnego!! Pamiętaj o tym, wybierając się do Trójmiasta! Zadbaj o miłe wspomnienia !

Dziś przedstawiam Wam uroczą rodzinkę, która właśnie przyjechała na kilka dni do Gdańska. Zobaczcie, jak pięknie zadbali o swoje stylizacje <3 Stroje idealnie wpasują się w uroki tego miejsca. Taka rodzinna sesja zdjęciowa była dla nich wyjątkową pamiątkową, która będzie przywoływać mnóstwo pozytywnych i pięknych wspomnień.

Sesja z dziećmi w Gdańsku

Sesja w Gdańsku

Zdjęcia rodzinne w Gdańsku

Sesja fotograficzna w Gdańsku

Rodzinna sesja zdjęciowa w Gdańsku

Sesja zdjęciowa w Gdańsku

Sesja rodzinna w Gdańsku

Sesje rodzinne w Gdańsku

Sesja rodzinna

Sesje zdjęciowe w Gdańsku

Sesje fotograficzne w Gdańsku

Jeśli spodobały Ci się moje zdjęcia to zapraszam do kontaktu. Kliknij tutaj.