Sesja rodzinna w Gdańsku

Sesja rodzinna w Gdańsku

Sesja rodzinna, naturalna sesja rodzinna to jedne z najpopularniejszych form fotografii zaraz po ślubnych. Pozwalają zachować wspomnienia rodzinne na papierze. To pokazanie Waszej rodziny, miłości, relacji panujących między Wami. Sesja rodzinna dostarcza Wam wymarzone zdjęcia, które uwieczniają wspólne chwile. Pokazuje to co najpiękniejsze w rodzinie: ciepło, radość i silne więzi między rodzicami i dziećmi.

Zdjęcia rodzinne mogą być wykonywane tak naprawdę wszędzie. Głównymi bohaterami na zdjęciu jesteście Wy. Miejsce jest tylko dodatkiem, tłem. Nieważne tak naprawdę gdzie, ważne z Kim. Sesje rodzinne w plenerze cieszą jednak największą popularnością, głównie w sezonie letnim. Dzieci czują większą swobodę. Macie możliwość spędzenia wspólnego czasu na spacerze i jednocześnie jest okazja zmienić chwilowo otoczenie. To wprawia Was wszystkich w cudowny nastrój i sesja zdjęciowa staje się wtedy wyjątkowym wydarzeniem dla całej rodziny.

Sesja rodzinna często wykonywana jest raz na jakiś czas (na kilka lat) ale też można taką sesję wykonywać raz w roku. Dzięki temu, możemy obserwować na fotografiach, jak rok po roku nasze dzieci dorastają, zmieniają się i jak zmienia się cała rodzina, w której więzi coraz bardziej się umacniają.

Decydując się na sesję rodzinną powinniśmy przede wszystkim zastanowić się jakich ujęć oczekujemy i jaka obróbka fotograficzna jest bliska Waszemu sercu. Moje fotografie skupiają się na naturalnej obróbce zdjęć, pozostawiając tonację kolorystyczną w niezmienionej formie. Dla mnie to podstawa, aby zachować w zdjęciach jak najwięcej autentyczności. Wiele zdjęć, które powstaje są to ujęcia idealnie nadające się w ramkę na ścianę. Dla mnie to podstawa, aby były zdjęcia pokazujące Was w całej okazałości. Ale podczas takiej sesji zdjęciowej powstają również ujęcia niezupełnie pozowane. Zależy mi aby pokazać również Wasze relacje, Waszą energię, radość, uśmiech, czułość. Dlatego w czasie sesji rodzinnej powstają zdjęcia i pozowane i zdjęcia zupełnie naturalne.

Dziś przedstawiam Wam efekty sesji rodzinnej Magdy. Sesję zrealizowaliśmy w Gdańsku, w otoczeniu ulicy Długiej i Mariackiej.

Naturalna sesja rodzinna

Sesja rodzinna w plenerze

Fotografia rodzinna Gdańsk

Fotograf Gdańsk

Sesja rodzinna w Gdańsku

Sesja rodzinna na Starym Mieście,

Mama z córkami

Mama z tatą

Zdjęcia rodzinne na ul. Mariackiej

Rodzinne fotografie

Jeśli spodobały Ci się moje zdjęcia to zapraszam do kontaktu. Kliknij tutaj