Sesja rodzinna w Gdyni

Sesja rodzinna to niewątpliwie jedna z moich najbardziej ulubionych form fotografii, które wykonuję. Chętnie spotykam się z Wami w pięknych okolicznościach przyrody i fotografuję Wasze emocje, relacje – Was.

Dlaczego Warto pójść do profesjonalnego fotografa na sesję rodziną? Popularne do tej pory telefony komórkowe, w życiu codziennym dają nam szerokie spektrum jego użytkowania. Niewątpliwe, bardzo istotną funkcją jest posiadanie wbudowanego aparatu fotograficznego. Co raz lepsza jakość zdjęć wykonanych telefonem komórkowym sprawia, że robimy sami sobie coraz więcej zdjęć w bardzo dużych ilościach. Czy jesteśmy na spacerze, czy na wycieczce, lub po prostu jesteśmy w domu i spędzamy czas z rodziną – każdą chwilę staramy się uwiecznić. Ale jest jedno małe ale. Zazwyczaj to jedna osoba, mama lub tata przejmują rolę fotografa domowego, czego efektem jest brak tej osoby na zdjęciach. A przecież rodzina to my wszyscy. Warto zachowywać wspomnienia wspólne. Zdjęcia wykonane telefonem komórkowych nie zawsze są idealne. W trudniejszych warunkach oświetleniowych taki aparat radzi sobie nieco gorzej, czego efektem są zdjęcia zaszumione, ciemne i nieostre. Oczywiście, w dobrych warunkach takich jak piękny słoneczny plener zawsze wyjdą nam piękne, kontrastowe i ostre.

Ale jak wspomniałam wyżej, zdjęć z telefonu mamy bardzo dużo, oraz często brakuje nam jednej osoby na zdjęciach. Dlatego warto choć raz na jakiś czas wykonać sobie taką wspólną sesję rodzinną, nie martwić się o nic. Oddać się rodzinnej zabawie, wspólnemu spędzaniu czasu i być naturalnym. Ale co jeśli nawet na wymarzonej sesji u fotografa pojawią się komplikacje, choćby takie jak pogodowe?

Ta sesja rodzinna była niesamowita. Gdy dotarliśmy na miejsce – Gdynia Kolibki- na 10minut przed planowaną sesją pogoda sprawiła nam figla. Nastała taka ulewa, jakiej dawno nie widziałam. Ale co począć gdy jesteśmy już na miejscu, wszyscy są super przygotowani do sesji i kończy się wakacyjna pogoda, letnie beztroskie dni, bo za chwilę czas wakacji dobiega końca i trzeba wrócić w wir szkolnych obowiązków? Postanowiliśmy przeczekać…ale nie sądziliśmy, że przyjdzie nam czekać około godzinę. Przestało lać na jakieś 10minut. Wtedy szybko ruszyliśmy na fotki. Nasze szczęście nie trwało zbyt długo i znowu zaczęło bardzo intensywnie padać. Dodatkowym wyjściem z sytuacji był pobliski, opuszczony dworek. Ukryliśmy się na jego tarasie i to tu kończyliśmy nasze zdjęcia. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych wyszło całkiem fajnie. A Wam jak się podoba?

Zapraszam do obejrzenia galerii z tej właśnie sesji w deszczowe popołudnie 😉

Sesja rodzinna

Sesja rodzinna w Gdyni

Sesje rodzinne w Gdyni

Sesje rodzinne

Sesja zdjęciowa w Gdyni

Sesje zdjęciowa w Gdyni

Rodzinna sesja zdjęciowa w Gdyni

Rodzinne sesje zdjęciowe w Gdyni

Rodzinna sesja

Sesja fotograficzna w Gdyni

Sesje fotograficzne w Gdyni

Zdjęcia rodzinne w Gdyni

Sesja w Gdyni

Sesja z dziećmi w Gdyni

Jeśli spodobały Ci się moje zdjęcia to zapraszam do kontaktu. Kliknij tutaj.