Sesja ślubna Any i Andrzeja

Ślub Any i Andrzeja był niezwykły, piękny i zaplanowany w każdym najdrobniejszym szczególe. Ceremonia zaślubin odbyła się w przepięknej Bazylice św. Mikołaja w Gdańsku. Jestem bardzo szczęśliwa, że miałam okazję właśnie w tym miejscu fotografować parę młodą. Bazylika ta jest wdzięcznym kościołem dla fotografa ślubnego. Wszystko za sprawą ogromnych, wysokich okien przez, które wpada do środka dużo miękkiego światła. Kościół jest bardzo jasny i jest idealnym miejscem na fotografowanie z udziałem zastanego światła bez dodatkowych lamp.

Ślub Any i Andrzeja był wyjątkowy i zarazem kameralny, na którym byli sami najbliżsi. Nie brakowało wielu łez wzruszenia i radości. Panna młoda prezentowała się elegancko i pięknie w cudownie zdobionej wykwintnymi koronkami sukni ślubnej. Pan Młody prezentował się elegancko i dostojnie.

Przyjęcie weselne odbyło się niedaleko Bazyliki św. Mikołaja, w restauracji hotelowej Grand Cru Gdańsk. Choć Para Młoda dotarła na miejsce eleganckim samochodem, to część gości podeszła spacerkiem, zwiedzając i podziwiając uroki Gdańskiej Starówki. Przyjęcie weselne odbyło się w sposób kameralny ale nie zabrakło tańców, toastów i zabaw. Wnętrze spowijał wyjątkowy klimat ceglanych ścian. W międzyczasie odbyła się krótka sesja zdjęciowa ślubna Any i Andrzeja na Ołowiance.

Zapraszam Was do zapoznania się z galerią zdjęć z sesji ślubnej Any i Andrzeja.

Jeśli spodobały Ci się moje zdjęcia to zapraszam do kontaktu. Kliknij tutaj.