Sesja zdjęciowa na plaży

Sesja zdjęciowa na plaży Kasi i Łukasza

Sesja zdjęciowa na plaży to nie pierwsza sesja jaką miałam okazję wykonać Pani Kasi. To już kolejne nasze spotkanie. Była sesja ciążowa, noworodkowa a teraz rodzinna. To wspaniałe uczucie, móc ponownie wykonywać sesję i zobaczyć jak dorastają dzieci, jak powiększa się rodzina.
Sesja zdjęciowa na plaży to najczęściej wybierana sesja w okresie letnim przez moich klientów. Jak widać, dzieci w tym miejscu czują się wyjątkowo dobrze a i nadmorska sceneria daje nam piękno tło do zdjęć.

Dziewczyny przygotowały się na szóstkę. Białe letnie sukieneczki i do tego kurteczki dżinsowe sprawiły, że stylizacja wyszła przepięknie. Spójność kolorystyczna i ten sam ubiór sprawił, że zdjęcia nabrały wyjątkowego charakteru. Spodnie dżinsowe u Łukasza a także jasno niebieska koszula również idealnie dopasowały się do stylizacji dziewczyn. Prawidłowo dobrana stylizacja to połowa sukcesu, by zdjęcia wyszły piękne i niepowtarzalne. O tym jak odpowiednio ubrać się na sesję na plaży pisałam w poprzednim poście. Kliknij tutaj.

Na zdjęciach widać wiele emocji, tych pozytywnych. Co raz częściej namawiam Was by ten czas spędzony przed obiektywem był dla Was nie stresującym wydarzeniem a raczej świetną zabawą i wspólnie spędzonym czasem, którego macie zapewne tak nie wiele. Często namawiam Was o to by uwagę skupiać na sobie, na bliskiej relacji między Wami. Chcę widzieć te Wasze spojrzenia skierowane na siebie, Wasze uśmiechy. Świetną zabawą dla dzieci jest również konkurs, kto najgłośniej się śmieje, albo kto potrafi się najbardziej wygłupiać. Wtedy puszczają wodze fantazji i szaleństwa przed obiektywem. I takie szczere, radosne emocje staram się ukazywać na zdjęciach 😉

Jak widać na zdjęciach wszystkim dopisywały dobre humory. Widać, że sesja zdjęciowa była dla nich świetną zabawą i miłym spędzeniem letniego popołudnia.

Jeśli jeszcze nie masz swojej sesji zdjęciowej na plaży, zapraszam przed mój obiektyw 🙂

A tymczasem prezentuję kilka kadrów z sesji zdjęciowej Kasi i Łukasza z dziewczynkami.

Zdjęcia na plaży

Mama i córka

Siostry na plaży

Na plaży

Sesja zdjęciowa na plaży - Katrarzyna Rutkowska Fotografia

Sdjęciowa na plaży - Katrarzyna Rutkowska Fotografia

Sesja na plaży - Katrarzyna Rutkowska Fotografia

Sesja zdjęciowa - Katrarzyna Rutkowska Fotografia

Zdjęcia - Katrarzyna Rutkowska Fotografia

Sesja w Orłowie - Katrarzyna Rutkowska Fotografia

Sesja Orłowo - Katrarzyna Rutkowska Fotografia

Rodzinna sesja w Orłowie - Katrarzyna Rutkowska Fotografia

Jeśli spodobały Ci się moje zdjęcia to zapraszam do kontaktu. Kliknij tutaj.