Reportaż ślubny

Reportaż ślubny Katii i Mateusza

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu. Dlatego planując ten wyjątkowy dzień skupiacie się na pięknej oprawie, na cudownych wspomnieniach. Ale czym byłyby zapisane w pamięci momenty gdyby nie zarejestrowanie ich na fotografiach? Mowa tutaj o reportażu ślubnym.

No właśnie – wybór fotografa, który będzie Wam towarzyszył przez cały dzień od samego początku, czyli od momentu przygotowań staje się niemal punktem obowiązkowym i jakże ważnym na Waszej liście. To ma być pamiątka na lata, przypominająca Wam te emocje, te chwile które były wyjątkowe. 

A nic tak nie odzwierciedla pięknie wspomnień jak reportaż ślubny wykonany od samego początku do końca. Pierwsze zapisywane chwile na fotografiach to przede wszystkim Wasze przygotowania. Przygotowanie Panny Młodej pod kątem wizażu, fryzury, ubioru – to kluczowe momenty warte zarejestrowania. Nie może zabraknąć również Pana Młodego, który też w tym dniu pełni główną rolę. 

Reportaż ślubny to również pokazanie emocji związanych ze spotkaniem z rodziną, z najbliższymi. Niekiedy wtedy pojawiają się pierwsze łzy wzruszenia. Punktem kulminacyjnym całego reportażu ślubnego jest oczywiście ceremonia ślubna w kościele ( lub też w Urzędzie Stanu Cywilnego – w przypadku ślubów cywilnych). Składanie przysięgi, nakładanie obrączki  wymagają zarejestrowania na fotografiach z należytą starannością. 

Dziś chciałam Wam zaprezentować reportaż ślubny Katii i Mateusza. Młodzi wyglądali tego dnia olśniewająco. Ceremonia ślubna odbyła się w przepięknej Archikatedrze Oliwskiej w Gdańsku. Reportaż ślubny Katii i Mateusza to pokazanie ich przygotowań w domu, moment z ceremonii ślubnej jak i spotkanie rodzinne podczas obiadu weselnego. 

W poprzednim poście możecie obejrzeć również sesję plenerową Katii i Mateusza zrealizowaną w Parku Oliwskim. 

przygotowania ślubne

reportaż ślubny

panna młoda

panna młoda

panna młoda

pan młody

pan młody

pan młody

pani młoda

zdjęcia ślubu w domu

reportaż ślubny

zdjęcia ślubne przed kościołem

reportaż ślubny

zdjęcia ślubne w kościele

zdjęcia ślubne w kościele

ślub w kościele

ślub

ceremonia ślubna

ceremonia ślubna

spotkanie z rodziną

krojenie tortu

ślub - krojenie tortu

Jeśli spodobały Ci się moje z to zapraszam do kontaktu. Kliknij tutaj