Sesja zdjęciowa z okazji rocznicy ślubu

Sesja zdjęciowa z okazji rocznicy ślubu

Sesja zdjęciowa z okazji rocznicy ślubu to wyjątkowa okazja na nowe, wspólne zdjęcia małżeńskie. Skoro był ślub, sesja ślubna to czemu nie powtórzyć wspólnych kadrów po latach? 

Taka sesja staje się coraz bardziej popularna wśród dojrzałych małżeństw, zwłaszcza kiedy dzieci są już dorosłe i same wkraczają w nowy etap życia.  

W ostatnich latach bardzo popularne stały się sesje zdjęciowe rodzinne, ciążowe, noworodkowe, ślubne czy dla pary wśród młodego pokolenia zaś znacznie mniej wśród osób dojrzałych, starszych.  Każdy  etap w życiu jest ważny i pragniemy uwiecznić go na fotografiach. Czas tak szybko mija, zmieniamy się, nasz wygląd, rosną nasze dzieci. Jednak przychodzi pewien etap w życiu, że zapominamy o tym by ponownie stanąć przed obiektywem, pokazać siebie jako nowych, dojrzałych już członków rodziny. 

Kiedy po kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu latach małżeństwa miłość nie wygasa a staje się bardziej dojrzalsza to mamy dodatkową okazję na celebrowanie związku i wykonanie sobie pamiątkowej sesji zdjęciowej. 

Realizacje sesji zdjęciowych małżeńskich mogą stanowić swoistą  kronikę i być rodzinną tradycją. To niepowtarzalny sposób na pokazanie Waszemu młodszemu pokoleniu Was w różnym wieku. Pokazaniu jak trwała potrafi być miłość, związek dwojga ludzi. Pięknie patrzy się na ludzi młodych, zakochanych, pięknych. A jeszcze piękniej na dojrzały związek oparty na szacunku, miłości, zaufaniu i wsparciu drugiej osoby. Obserwowanie takich par po kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu latach małżeństwa wzbudza w nas pozytywne emocje, daje nam wiarę w miłość i  w drugiego człowieka. 

A czy wiesz, że taka małżeńska sesja zdjęciowa może być również wyjątkowym prezentem na rocznicę ślubu dla Waszych rodziców  lub nawet dla babci i dziadka?  

Kochani, dziś przedstawiam Wam wyjątkową parę, która właśnie celebrowała w dniu sesji zdjęciowej swoją rocznicę ślubu. Pięknie się patrzy na miłość dojrzałą i radość w ich oczach. 

 

Para na sesji

Sesja dla pary

Sesja małżeńska

Sesja na plaży

Sesja zdjęciowa na plaży - Zdjęcia małżeńskie

Portet kobiety

Sesja małżeńska - Zdjęcia z okazji rocznicy ślubu

Portret

Para na sesji - zdjęcia rocznica

Sesja dla pary

Zdjęcia na plaży

Wspólne zdjęcia na plaży - zdjęcia rodzinne

Sesja zdjęciowa na plaży - rodzinna sesja zdjęciowa

Sesja pary - rocznica ślubu