Sesja zdjęciowa na plaży

Sesja zdjęciowa na plaży

Wakacyjny czas sprzyja rodzinnym wypadom nad morze, w góry, nad jezioro itp. Chętnie wtedy spędzamy czas wspólnie, wykorzystując go jak najbardziej co do każdej minuty. Urlop to moment kiedy chcemy rodzinnie wypocząć i poczuć chwilę relaksu. To również idealny moment na realizację wymarzonej sesji zdjęciowej na plaży. 

Podczas wyjazdu wykonujemy mnóstwo zdjęć , najczęściej telefonem, które później długo są niezgrywane i szybko o nich zapominamy. Innym problemem jest zbyt duża ilość zdjęć wykonanych, tak że po 5 minutach przeglądania jesteście znudzeni kolejnym bardzo podobnym zdjęciem. 

A przecież tak naprawdę wystarczy mieć kilkanaście  bądź kilkadziesiąt zdjęć, które będą dla Was wystarczające a i będą cieszyć oko na długie lata. 

Dlatego podczas wyjazdu na wakacje warto pomyśleć o zrealizowaniu sobie pamiątkowej sesji zdjęciowej na miejscu, gdzie obecnie przebywacie. Taka forma wspomnień będzie wyjątkowa. 

Sesja rodzinna to również idealny czas na spędzenie wspólnych chwil razem i skupieniu się tylko na swoich najbliższych i na sobie a także odkryciu nowych miejsc zaproponowanych przez fotografa, o których możecie nie wiedzieć będąc na wakacjach 😉

O takiej sesji rodzinnej na plaży pomyślała Żaneta, która zdecydowała się zapisać swoje wspomnienia na papierze z wypadu nad morze 🙂

Zapraszam do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć z sesji rodzinnej na plaży. 

Sesja rodzinna

Sesja rodzinna na plaży

Tata z synami

Sesja rodzinna na plaży

Tata i syn

Rodzinna sesja zdjęciowa

Mama z synem

Sesja rodzinna

Sesja rodzinna

Mama i syn

Portret

Sesja zdjęciowa na plaży

Tata i syn

Sesja zdjęciowa na plaży

Fotografia rodzinna

Zdjęcia rodzinne

Sesja dziecięca

Portret