Sesja kobieca

Sesja kobieca

Czy wiele razy odkładałaś myśl o sesji kobiecej na później twierdząc, że to jeszcze nie ta chwila, nie ten moment? Za każdym razem czułaś się niegotowa? Ja Ci powiem, że nigdy nie poczujesz, że to jest odpowiedni moment. Zawsze będzie jakieś ale…. A prawda jest taka, że nie ma co odkładać na później swoich marzeń. Każda chwila jest dobra. Trzeba tylko przemóc się w sobie i dać sobie samej szansę.

Sesja kobieca pozwala odkryć w nas kobietach swoją kobiecość, zmysłowość, namiętność. Jest dla nas pewnego rodzaju terapią, dzięki której czujemy się piękne i dowartościowane. Bo przecież tak niewiele potrzeba, by zmienić swoje samopoczucie i myślenie o samej sobie. 

Sesja kobieca “od kuchni”

Realizacja sesji kobiecej wiąże się z szeregiem przygotowań, które już są dla Ciebie istotnym punktem jeśli chodzi o Twoje samopoczucie. Bo przecież trzeba zadbać o cerę, o włosy i paznokcie (by nie miały odrostów).  Makijaż wykonany przez profesjonalną wizażystkę sprawi, że będziesz wyglądała naturalnie i jakże kobieco. Do sesji dbam również o Twoje włosy, by były odpowiednio wystylizowane. Po skończonej sesji warto pójść tego samego wieczoru na lampkę wina z ukochanym lub spędzić miło czas w gronie przyjaciół. Dobry nastrój będzie udzielał Ci się do końca dnia 🙂

A może zdjęcia zmysłowe?

Sesje kobiece sensualne, to sesje które realizuję w apartamentach lub w Waszych mieszkaniach. To zdjęcia zmysłowe, w bieliźnie, w pościeli, w zwiewnych lekkich bluzkach.  Jeśli martwisz się o garderobę – nie musisz. Posiadam w zanadrzu kilka ciekawych stylizacji do tego typu zdjęć. A tak naprawdę, czasem wystarczy luźny sweter, biała męska koszula czy nawet białe prześcieradło.

Dla kogo?

Sesja kobieca jest zdecydowanie dla każdej z nas, niezależnie od wieku. Bardzo często na sesję przychodzą Panie skończywszy 40-te urodziny, ale tak naprawdę w każdym wieku warto wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia. Charakter zdjęć i stylizacja jest odpowiednio dobierana do wieku i po konsultacji z Wami odnośnie Waszych oczekiwań.

Zasługujesz na to by poczuć się wyjątkowo. To ma  być czas tylko i wyłącznie dla Ciebie!

Zapraszam do galerii zdjęć z sesji kobiecej Wioli, która taki prezent z okazji Dnia Kobiet zrealizowała razem z siostrą.

Makijaż do sesji wykonała: Kasia Miłoszewska Make Up

Stylizacja fryzury i zdjęcia:  Katarzyna Rutkowska Fotografia

Sesja zrealizowana w jednym z gdańskich apartamentów. 

Sesja kobieca - pomysł na prezent

Sesja kobieca

Sensualna sesja kobieca - pomysł na prezent - zdjęcia zmysłowe

Fotografia kobieca

Zmysłowe kadry - zmysłowość

Zmysłowo i kobieco - samopoczucie - pomysł na prezent

Portret kobiecy

Zmysłowy portret - pomysł na prezent

Kobieca sesja zdjęciowa - dobry nastrój

Zmysłowe ujęcia - prezent z okazji dnia kobiet

Portret kobiecy

Zmysłowe fotografie

Sesja kobieca

Jeśli spodobały Ci się moje zdjęcia to zapraszam do kontaktu. Kliknij tutaj.