Sesja ślubna

Sesja ślubna ( czy to reportaż, czy zdjęcia poślubne) to niemalże obowiązkowy punkt na Waszej liście w planowaniu ślubu. To wyjątkowe wspomnienie w postaci fotoreportażu stanie się wspaniałą pamiątką dla Was i dla Waszego młodszego pokolenia. Sesja ślubna reportażowa może być zrealizowana podczas każdej ceremonii zaślubin – w Kościele, w Urzędzie Stanu Cywilnego czy też w zorganizowanym do tego celu plenerze.

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu.  To jak będzie wyglądał, ile gości będzie Wam towarzyszyło i jaki charakter przyjmie Wasze wydarzenie zależy tylko od Was. To Wasz dzień, Wasze wspomnienia będą z nim związane. Dlatego warto zadbać o każdy szczegół, by wszystko przebiegało pięknie i zgodnie z planem. Dlatego też warto pamiętać o zaproszeniu na tę ważną uroczystość fotografa, który wykona dla Was fotorelację ze ślubu i sesję ślubną.

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się małe i kameralne śluby tylko z najbliższą rodziną czy też z przyjaciółmi. Tak było w przypadku Magdy i Pawła, z którymi miałam okazję spotkać się w czasie realizowania dla nich reportażu ślubnego. Ceremonia zaślubin odbyła się w plenerze w gronie tylko kilku zaproszonych osób. Tuż po ceremonii odbyła się sesja ślubna na terenie kompleksu hotelowego Hotel Quadrille w Gdyni. Piękny ogród znajdujący się na tym terenie dał nam możliwość zrealizowania plenerowej sesji ślubnej w tym samym dniu.

Zapraszam Was więc do obejrzenia zdjęć ze ślubu Magdy i Pawła. Choć zdjęcia ślubne w plenerze były robione już jakiś czas temu, to chętnie wracam do tych ujęć.

Ślub w plenerze

Ślub cywilny

Sesja ślubna w plenerze

Sesja ślubna

Kameralny ślub

Zdjęcia ślubne w plenerze

Zdjęcia ślubne

Fotograf ślubny

Fotografia ślubna

Sesja ślubna

Sesja ślubna w plenerze

Zdjęcia ślubne w plenerze

Ceremonia ślubna w plenerze

Ceremonia zaślubin

Jeśli spodobały Ci się moje zdjęcia to zapraszam do kontaktu. Kliknij tutaj