Baby shower

Baby shower

Ciąża dla kobiety to bardzo wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju stan. Nosząc pod sercem swój największy skarb rozpromienia ją matczyna miłość. Cały okres ciąży stara się przygotować jak najlepiej na przyjście swojego dziecka. Jest tak szczęśliwa, że chciałaby wykrzyczeć całemu światu, jakie szczęście ją spotkało i że za chwilę będzie mamą! Ale nie trzeba całemu światu.. Tym błogim stanem można się cieszyć wraz z najbliższymi. Świetnym pomysłem jest spotkanie się z koleżankami, kuzynkami, ciociami, mamą, z którymi można porozmawiać o ciąży, o narodzinach, obawach jakie towarzyszą, posłuchać wielu rad, wskazówek czy słów otuchy. Jednym słowem zorganizować przyjęcie pod nazwą “Baby shower”.

Baby Shower… ostatnio bardzo modne – to tradycja zaczerpnięta z zagranicy, znana nam dobrze z amerykańskich filmów. Polega na spotkaniu się ciężarnej kobiety z koleżankami, kuzynkami i najbliższymi osobami 🙂 Tematem przewodnim przyjęcia jest oczywiście dzidziuś, więc obowiązkowe jest przygotowanie dekoracji mieszkania/pokoju właśnie z motywem dziecięcym, sugerującym nam też płeć dziecka. Najważniejszym punktem Baby Shower są oczywiście prezenty. Stąd w nazwie „shower”, co ma oznaczać „ zalanie” przyszłej mamy prezentami 🙂

Pani Alicja pięknie przygotowała dekorację, dodatki, babeczki, które jednoznacznie informują nas, kto mieści się w brzuszku. Przepiękne dekoracje, atmosfera bardzo przyjazna, pogoda za oknem, która dodawała nam smaczku do całego wydarzenia sprawiało, że przyjęcie miało swój niepowtarzalny klimat. Cieszę się, że mogłam udokumentować te piękne chwile na fotografiach. Dwa tygodnie bo spotkaniu w kobiecym gronie Oliwierek przybył na świat i już może tulić się w ramionach swojej mamy.

Zapraszam do obejrzenia i oczywiście komentowania zdjęć z przyjęcia Baby shower zorganizowanego przez Panią Alicję.

Baby shower

Baby shower

Baby shower

Baby shower

Baby shower

Baby shower

Baby shower

Baby shower

Baby shower

Baby shower

Baby shower

Baby shower

Baby shower

Baby shower

Baby shower

Baby shower

Baby shower

Baby shower

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *