Pierwszy roczek - zdjęcia

Pierwszy roczek Bruna

Nic tak nie cieszy, jak zadowolony, powracający klient. U Kasi i Michała byłam już wielokrotnie i za każdym razem moje zdjęcia staja się dla nich piękną, rodzinną pamiątką.

Dwa lata temu miałam możliwość wykonania fotoreportażu z pierwszych urodzin Huberta (zapraszam do obejrzenia: Pierwszy roczek Huberta) – starszego brata. Tym razem zostałam zaproszona na udokumentowanie spotkania rodzinnego w domowej atmosferze z okazji pierwszych urodzin najmłodszego dżentelmena – Bruna. To niewiarygodne jak dwóch braci, w niewielkim odstępie wieku od siebie może być tak różnych:

  • 2 żywioły,
  • 2 przeciwieństwa,
  • 2 różne charaktery

Na zdjęciach widać, że Hubert to ten spokojny, opanowany starszy brat. Natomiast Bruno – pogodny, rozbawiony, uśmiechnięty, pełen energii. Bruno będzie miał świetną pamiątkę na lata.

Kochani!. Warto pamiętać o uroczystościach rodzinnych oraz ich dokumentowaniu w postaci pięknych, naturalnych kadrów. Szczególnie jak na takich uroczystościach są też dziadkowie. Zobaczycie, że wartość takich zdjęcie z upływem lat będzie rosła. Wy natomiast spojrzycie na nie wiele razy ze łzą w oku.

Miłego oglądania – Pierwszy roczek Bruna !

Zdjęcie z dziadkiem

Zdjęcie z ciocią

Urodziny w domu

Zabawa w domu

Chłopiec

Zdjęcie z babcią

Dziewczynka

Pierwszy roczek - tort

Pierwszy roczek w domu

Tort urodzinowy

Zdjęcia w domu

Czytanie dzieciom

Dziadokowie

Babcia i wnuki

Ojciec z synem

Pierwszy roczek - prezenty

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *